Polityka Prywatności


Polityka prywatności


W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, RODO (GDPR), a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.


Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy


Wysyłając do nas wiadomość poprzez formę kontaktową, gromadzimy adres email w celu nawiązania komunikacji, oraz wiadomość.

Zostawiając numer telefonu, zapisujemy go i gromadzimy, abyśmy mogli się z tobą skontaktować.

Przechowywujemy zgody na gromadzenie tych adresów email.

Zgody oraz wiadomości i adresy email są przechowywane na serwerze, zabazpieczone silnym hasłem, i dostęp do nich mają tylko powołane osoby.


Z kim dzielimy się danymi


Z nikim.


Jak długo przechowujemy twoje dane


Dane przechowywane są na czas nieokreślony


Jakie masz prawa do swoich danych


Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa. Zrobisz to klikając przycisk na dole strony.


Dane kontaktowe


contact@ipsum-studio.com


Jak chronimy twoje dane?


Dostęp do danych jest ściśle ograniczony, i zabezpieczony silnym hasłem. Dostęp do tych danych mają tylko powołane osoby. Sprzęt komputerowy używany do przeglądania baz danych jest w pomieszczeniu do którego dostęp mają tylko powołane osoby.


Zmiany


Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.


Usuwanie danych


Wypełnij formę poniżej, aby usunąć wszystkie swoje dane.

Uwaga, jeśli prędzej wysłałeś wiadomość w sprawie strony, nie będziemy w stanie odpowiedzieć na twoje zapytanie.


Chcę usunąć wszystkie moje dane.

Ipsum Studio

© 2024 - Ipsum Studio